Loading...
Bit İlaçlama 2018-04-30T14:31:57+00:00

Bit İlaçlaması Nasıl Yapılır? Size Yardım Etmek İçin Buradayız!

Ana sayfa » Probleminiz Nedir? » Bit İlaçlama

Bit İlaçlama

 

Bit, yaklaşık olarak Phthiraptera takımından olayı, 5 bini aşkın türü bulunan kanatsız böcek türüdür. Bitler tek delikliler, pangolinler, yarasalar ve memeli deniz hayvanları dışındaki her tür kuşlar ve memelilerde yaşayabilen sıcakkanlı zorunlu parazitlerdir. Çiğneyici bitler, emici bitler gibi çeşitleri bulunmaktadır. İnsanlar üzerinde konaklayabilen baş biti, vücut biti ve kasık biti gibi türleri  bulunmaktadır. Pireler ile oldukça sık karıştırılmaktadırlar.

Bitlerin zararları nelerdir?

Bitler insan ve hayvan vücudunda yaşamlarını sürdürebilmektedir. Kanla beslenen ve oldukça zararlı olan bitler yumurtlayarak çoğalmaktadır. Bitler çok sayıda hastalığı beslenirken taşımaktadır. Bitlerin yumurtası olan sirkeler de saç telleri boyunca dizilir ve saçların toplanması ve taranması halinde rahatlıkla görülebilirler. Bu sebepten saçına bit bulaşmış bir kişi bu durumdan rahatsız olabilir ve bu durum günlük hayatlarını aksatabilir.  Bitler; humma, deri dökmesi, cilt lekeleri, alerjik reaksiyonlar, lezyonlu hastalıklara sebebiyet verebilmektedir. Bu sebepten dolayı bitlerle etkili bir şekilde mücadele edilmesi gerekmektedir.

Bitler nasıl temizlenir? Bit tedavisi

Bit sorununu yok etmek için doktora başvurmanıza gerek bulunmamaktadır. Bunun için eczanelerden bit ilacı almanız yeterli olabilmektedir. Ancak hiçbir bit ilacı sirkeleri tamamen öldürmez. Bu sebepten ilaçlama yapmanızın ardından tek tek temizlemelisiniz.

Bit ilaçlama nasıl yapılır? En iyi bit ilaçlama şirketleri

Bitler, uçup zıplayabilen canlılar değildirler. Bu sebepten temas yoluyla vücuda gelmektedir. Bit bulaşmaması için de önceden ilaçlama yapmanız oldukça önemlidir. Bilba İlaçlama olarak evinizi, iş yerinizi, kümesinizi, hayvan ağılınızı ilaçlayarak herhangi bir şekilde bitler çoğalmadan yok ediyoruz. Sizler de bit ilaçlaması için hemen bizleri arayabilir ve bitlerle etkin ve etkili bir mücadeleye girebilirsiniz.

Bit ilaçlama fiyatları / ücretler nasıldır?

Bitler oldukça zararlı canlılardır. Bu sebepten bitlere veya sirkelere rastladığınızda acilen mücadele edilmeye başlanmalıdır. Bitlerle mücadele etmek için Bilba İlaçlama en uygun ücretler ile en etkili ve profesyonel hizmeti tarafınıza sunmaktadır. Sizler de alanında en iyi bit ilaçlama firması olarak Bilba İlaçlama ile aşağıda vermiş olduğumuz form sayesinde iletişime geçebilirsiniz.

Diğer İlaçlama Türlerini İnceleyin

Referanslarımız

Ücretsiz Teklif Al
Adınız *
Soyadınız *
Mail Adresiniz (varsa)
Telefon Numaranız *
Bulunduğunuz Şehir *
Probleminizi birkaç cümle ile tanımlayabilir misiniz?