Loading...
Hakkımızda 2018-04-22T20:28:27+00:00

Haşerelerle Probleminiz Mi Var? Size Yardım Etmek İçin Buradayız!

Ana sayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

BİLBA ilaçlama 2002 yılından bu yana ilaçlama sektöründe faaliyet göstermektedir. Bu edindiği tecrübeyi halk sağlığını korumak için kullanmaktadır. Halk sağlığını tehdit eden zararlı, kemirgen ve böceklerle ilgili mücadele sınırımızı geliştirerek ilaçlama alanında müşterilerimize en iyi hizmeti sunuyoruz ve daha sağlıklı, yaşanabilir bir ortam sağlamak için var tüm profesyonelliğimiz ile durmaksızın çalışmaktayız.

Kalite Anlayışımız

Başarılı ve etkili ilaçlama yaparak halk sağlığını korumayı birinci hedefimiz olarak görüyoruz ve bu hedef doğrultusunda hiçbir zaman kaliteden ödün veriyoruz. Profesyonel ilaçlama hizmetleri verirken müşteri memnuniyetini en önemli husus sayıyor ve her zaman garantili şekilde servis veriyoruz.

Yöntemlerimiz

Sıvı haşere ilaçları ile olduğu gibi, katı ve jel böcek ilaçlama teknikleri ile de uygulama yapabilen firmamız; iş yeri, ofis, ev, bina, bodrum, villa ve fabrika başta olmak üzere akla gelen her alanda uygulama yapabilmektedir. Sıcak havalarda böcek ilaçlama taleplerinin artış göstermesi ve zararlı canlıların birçok alanda görülmeye başlanması, mücadele için yapılan ilaçlama sayısını da etkilemiştir. En etkili ilaçlama yöntemlerini modern teknikler doğrultusunda uyguluyoruz. Yeni teknolojileri her zaman takip ederek, gelişim ve kalitede artış hedefliyoruz.

Ekibimiz

BİLBA ilaçlama; ziraat mühendisleri, haşereler hakkında tüm bilgilere sahip olan çağrı merkezi sorumluları, eğitimli ve sertifika sahibi böcek ilaçlama elemanlarından oluşan profesyonel ekibi ile her alanda en kısa sürede garantili olarak böcek ilaçlama hizmeti vermektedir. Alanında uzman olan personeller ile hizmet veren BİLBA ilaçlama şirketi, bünyesindeki tüm elemanları eğitmekte ve onların sürekli gelişimine destek olmaktadır.

Garanti Hizmeti

BİLBA ilaçlama, kurulduğu günden bu yana, garantili hizmet anlayışını sürdürmüştür. Haşereler ile mücadele hizmeti verdiği alanlarda, garanti sunan ve zararlı canlılara karşı yaptığı uygulamalarda yüzde yüz başarı sağlayan BİLBA İlaçlama, açık ya da kapalı alanlar fark etmeksizin her bölgede garantili şekilde hizmet sunmaktadır.

Fiyatlarımız

BİLBA ilaçlama şirketi, haşere ve kemirgenler ile mücadele etmenin sağlık açısından ne denli önemli olduğunu bilmekle beraber, bu hizmetten herkesin yararlanabilmesi için ekonomik ilaçlama fiyatları ile uygulama yapmaktadır. Açık ve kapalı alanlarda ekonomik fiyatlarla haşere ilaçlama hizmeti sunan BİLBA ilaçlama 7 gün 24 saat hizmet vermekte ve servis ücreti almamaktadır.

Referanslarımız

Ücretsiz Teklif Al
Adınız *
Soyadınız *
Mail Adresiniz (varsa)
Telefon Numaranız *
Bulunduğunuz Şehir *
Probleminizi birkaç cümle ile tanımlayabilir misiniz?