Loading...
İmalathane İlaçlama 2018-05-09T17:32:31+00:00

İmalathane İlaçlaması Nasıl Yapılır? Size Yardım Etmek İçin Buradayız!

Ana sayfa » İlaçlama Alanları » İmalathane İlaçlama

İmalathane İlaçlama

Hammaddelerin işlenerek, piyasaya çıkartılacak duruma getirilen iş yerlerine imalathane demekteyiz. İmalathaneler çok sayıda kişinin çalıştığı sanayi kuruluşlarıdır.

İmalathanelerde üretmiş oldukları hammaddeye göre değişen çok sayıda haşere ve böcek bulunabilmektedir. Bu böceklere ve haşerelere önlem alınmaz ve üremelerine müsaade edilirse, yayılırlar ve kısa zamanda oldukça fazla zarar verebilirler. Çeşitli gıda atıkları, kırıntılar ve hammaddelerin cinsi haşerelerin bu imalathanelerde bulunmalarına sebebiyet verebilir.

İmalathanelerde çeşitli böcek veya haşerelerin bulunması ilgili iş yeri için oldukça fazla bir prestij kaybına sebebiyet verebileceği gibi aynı zamanda Bakanlıkça yapılan denetimlerde, ilgili imalathanenin sağlık koşulları hiçe saydığı gerekli ilaçlama prosedürleri gerçekleştirmediği ve gerek orada çalışanların gerekse de üretilen malın ulaştığı her bireyin sağlığını tehlikeye atmalarından dolayı ciddi meblağlarda ceza ödemek zorunda kalabilirler. Bu duruma düşmemek için düzenli olarak imalathanelerin ilaçlanması ve böceklerin, haşerelerin olası yaşam alanları anında yok edilmelidir. Peki imalathanelerde hangi böcek ve haşere türleri ile karşılaşılır?

İmalathanelerde Hangi Tür Böceklere Rastlanır?

İmalathanelerde neredeyse her böceğin yaşayabileceği alanlar bulunmaktadır. Ancak özellikle fareler, örümcekler, hamam böcekleri, kalorifer böcekleri, güveler imalathanelerde en sık rastlanan böcek türlerindendir. Bu saymış olduğumuz böcekler imalathanede bulunan malzemelere ve elektronik eşyalara zarar verebilirler. Örneğin fareler kabloları kemirerek ciddi zararlara yol açabilirler. Bunun dışında da pis yerlerde yaşamlarını sürdürmelerinden dolayı buralardaki mikropları da imalathanenize taşıyabilir ve burada çalışan her bir bireyin sağlığını tehlikeye atabilirler.

İmalathane ilaçlama Nasıl Yapılır?

Yukarıda saymış olduğumuz durumlara düşülmemesi için düzenli olarak bir ilaçlama firması ile anlaşılmalı ve buradaki böcek ve haşereler ile ciddi bir mücadele yöntemi geliştirilmelidir. Firmamız Bilba İlaçlama olarak öncelikle imalathanenizde hangi böceklerin bulunduğu ve bulunabileceği hakkında gerekli tespitleri gerçekleştirmemizin ardından, en doğru ilaçlar kullanılarak bu böcek ve haşerelerden tamamen kurtulmanızı sağlıyoruz. Görülen böceklerin çeşitliliği kullanılan ilaçlarında da farklı olmalarını sağlayacaktır. İmalathanemi ilaçlatmak istiyorum, en iyi imalathane ilaçlama şirketi hangisi diye soruyorsanız doğru adrestesiniz. Peki fiyatlarımız nasıl?

İmalathane ilaçlama fiyatları, ücretleri nasıldır?

Bilba İlaçlama olarak tarafınıza ilaçlama şirketleri arasında en uygun teklifi verme gayesi içinde olmaktayız. Üstelik bu uygun fiyatlarla tekliflerimizi iletirken aynı zamanda da en kaliteli hizmeti sunacağımızdan da şüpheniz olmasın. İmalathanenin büyüklüğü, kullanılacak olan ilaçlar ile ilaçlama sıklığı verecek olduğumuz teklifi farklı kılmaktadır. Bu sebepten güncel fiyatlarımız hakkında bilgi almak ve hemen bizimle çalışma fırsatı yakalamak için aşağıda vermiş olduğumuz form vasıtası bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İlaçlama Alanları

Apartman İlaçlama
Bahçe İlaçlama
Bina İlaçlama
Ev İlaçlama
Fabrika İlaçlama
Hastane İlaçlama
İş Yeri İlaçlama
Okul İlaçlama
Site İlaçlama
Villa İlaçlama
Araç İlaçlama
İmalathane İlaçlama
Ofis İlaçlama
Restoran İlaçlama

Referanslarımız

Ücretsiz Teklif Al
Adınız *
Soyadınız *
Mail Adresiniz (varsa)
Telefon Numaranız *
Bulunduğunuz Şehir *
Probleminizi birkaç cümle ile tanımlayabilir misiniz?