Loading...
İstanbul Anadolu Yakası Böcek İlaçlama 2019-03-11T11:18:03+00:00

İstanbul Anadolu Yakası Böcek İlaçlama Konusunda Probleminiz Mi Var?
Size Yardım Etmek İçin Buradayız!

Ana sayfa » Hangi Şehirlerdeyiz? » İstanbul Anadolu Yakası Böcek İlaçlama

İstanbul Anadolu Yakası Böcek İlaçlama

İnsan sağlığı için yüksek oranda tehlike arz eden zararlılar, mutlaka profesyonel hizmet alınarak tamamen ortadan kaldırılmalıdır.

Özellikle mevsimine göre zaman içerisinde üreyerek çoğalan haşereler, yaşam kalitesini düşürürken istenmeyen hastalıkların gün yüzüne çıkmasına sebep olmaktadır. Bu zararlıların tamamen kökünden ortadan kaldırılabilmesi için profesyonel destek sağlayan böcek ilaçlama firmalarından hizmet alınması gerekmektedir. Ayrıca uzman kadro ile Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı firmalardan destek elde edilmesine özen gösterilmelidir. Özellikle İstanbul mega şehri haşere ilaçlama konusunda en çok ihtiyaç duyan illerin başında gelir.

Böcek ve Haşere İlaçlama Hizmetleri

İlaçlama işlemi gerçekleştirilirken mutlaka bazı unsurlar dikkatli bir şekilde süzgeçten geçirerek çalışmalar yapılmalıdır. Böcek İlaçlama Konusunda Ele Alınması Gereken Unsurlar;

 • Öncelikle böcek türü ve yoğunluğuna bağlı olarak gerçekleştirecek uygulamaya karar vermek için done ele alınır.
 • Ardından ilaçlama yapılacak alan için bu konudaki faaliyetleri hayata geçirmek adına, ortamın uyumlu hale getirilmesine dikkat edilir. Bu durum daha çok uzman kadronun yapacağı keşfe bağlı olarak gerçekleşir.
 • Gerekli kontroller tamamlandıktan sonra yalnızca haşereler için zararlı ilaçlar kullanılarak ortamın yeniden sağlıklı hale gelmesine fırsat verir.
 • Açık ya da kapalı yaşam alanları için yapılan ilaçlamanın ardından mutlaka en az 4 saat mekandan uzak durulması gerekmektedir.
  Bütün bu işlemleri profesyonel bir anlayışla ele aldığımız firmamız bünyesinde, oldukça ucuz ilaçlama fiyatları üzerinden sizlere hizmetleri sunuyoruz.

İstanbul Anadolu Yakası için Böcek İlaçlama Firmaları / Şirketleri

İstanbul’da özellikle birçok farklı böcek türü yaşam alanlarına yuva yapar ve kısa süre içerisinde ürer. Pire, kene, hamam böceği, sinek, fare, tahta kurusu, karasinek haşere türleri için çok sık çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

Bilba İlaçlama firması olarak sizlere sunduğumuz profesyonel böcek ilaçlama servisi adına hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz. Anadolu Yakası’ndaki hangi adres olursa olsun mobil olarak bulunduğunuz noktaya geliyor ve keşif işlemini gerçekleştiriyoruz. Ardından haşere ilaçlama için gerekli tam donanımlı ekipmanlarla uzman kadromuz çalışmalara başlıyor ve size sağlıklı bir ortam sunuyor. Apartman, bahçe, bina, okul, ev, iş yeri gibi sayısız alanda sizlere en iyi böcek ve haşere ilaçlama hizmeti sunmaktayız. Bizimle çalışma fırsatı elde edenlerin yorumları daima iyi yönde olmuştur.

İstanbul Anadolu Yakası Böcek İlaçlama Fiyatları / Ücretleri

Her böcek türü değişik şekillerde tamamen ortadan kaldırılmaktadır. Çalışmalar uygulamalı olarak farklı etmenler doğrultusunda ele alınır. Aynı zamanda kullanılacak olan malzemeler de bu konuda değişkenlik göstermektedir.

Sağlık Bakanlığı’ndan aldığımız temizlik onay ve ürünlerimizin uygulanabilir olmasına dair belgemizle, sizlere çok uygun ilaçlama fiyatları üzerinden hizmet sunuyoruz. Daha sağlıklı ve steril bir yaşam elde etmek için, yaşam alanınızdaki tüm böceklerden ve diğer haşerelerden kurtulun. Doğrudan bu zararlılar için tehlike arz eden ürünlerimiz, insan sağlığına herhangi bir etkisi bulunmamaktadır.

Bilba İlaçlama, İstanbul ilimizde Anadolu Yakası’nda böcek ilaçlaması yapanlar arasında hem uygun fiyatları hem de kaliteli hizmeti ile öne çıkmaktadır. Böcek ve haşere ilaçlaması nerede yapılır diyorsanız hemen aşağıda vermiş olduğumuz iletişim formundan bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz

 • İnönü Mahallesi, 1957. Sk. No:25,
  41400 Gebze/Kocaeli
 • +90 530 498 62 47

 • Ptesi – Ctesi . 9.00 – 18.00

Bilba İlaçlama Merkezine Bekleriz

Referanslarımız

Ücretsiz Teklif Al
Adınız *
Soyadınız *
Mail Adresiniz (varsa)
Telefon Numaranız *
Bulunduğunuz Şehir *
Probleminizi birkaç cümle ile tanımlayabilir misiniz?