Loading...
Restoran İlaçlama 2018-05-09T17:35:51+00:00

Restoran İlaçlaması Nasıl Yapılır? Size Yardım Etmek İçin Buradayız!

Ana sayfa » İlaçlama Alanları » Restoran İlaçlama

Restoran İlaçlama

Cafeler, restoranlar, lokantalar, pastaneler ve bunun gibi çeşitli işletmeler gün içerisinde kalabalık insan grupları tarafından ziyaret edilen alanlardır. Bu alanların hijyen açısından oldukça titiz olmaları talep edilir. Buralara yetkililer düzenli olarak kontrole gelmekteler ve insan sağlığı açısından herhangi bir olumsuz durum olup olmadığını kontrol etmektedirler. Şayet sağlık açısından titiz olmazlarsa da bu tarzda işletmelere ciddi cezai yaptırımlar uygulanmaktadır. İnsan sağlığı için bu tarzda işletmelerin düzeli olarak ilaçlama yaptırması zorunludur. Haftalık, aylık gibi çeşitli periyotlarda ilaçlama gerçekleştirerek, mekanda herhangi bir böcek veya haşerenin yaşamasına müsamaha edilmemelidir. Peki restoranlarda en çok hangi haşereler görülür?

Restoranlarda en sık görülen böcekler hangileridir?

Hamam böceği türleri, fare, karınca, gümüşçün, sinek, karafatma, kalorifer böceği gibi çeşitli böcekler, kafe ve restoran gibi yerlerde sıklıkla görülmektedir. Bu böcekler insan sağlığını doğrudan tehdit etmektedir. Pis yerlerde barınan bu canlılar özellikle lağım gibi çeşitli alanlarda da dolaşmalarından dolayı buralardaki tüm mikropları, gıda ürünlerine ve çevreye yayarak ciddi sağlık sorunlarına sebebiyet vermektedirler. Bu sebepten de bu böceklerden kurtulmak ve hatta hiç olmaması adına düzenli olarak alanında profesyonel bir firmadan danışmanlık alarak ilaçlama yapılması şarttır.

Restoran İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Restoran ilaçlaması çeşitli jel ve sıvı ilaçlar kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Sadece mevcut durumda kafe, restoran, lokanta, pastane gibi alanlarda bulunan haşereler değil, aynı zamanda buralarda barınabilecek böcekler için de çalışmalar yapılmaktadır. Bu sayede anlık değil uzun vadede kalıcı çözümlere kavuşulmaktadır.

Restoran ilaçlama fiyatları, ücretleri nasıldır?

Bilba İlaçlama olarak insan sağlığını tehdit edecek böcek ve haşerelere karşı garanti çözümler sunmaktadır. Üstelik bu hizmetleri sektördeki en uygun fiyatları gözeterek gerçekleştirmektedir. Hemen sizler de bu profesyonel kadroyla çalışma fırsatı elde etmek için aşağıda vermiş olduğumuz form sayesine bizlerden teklif alabilirsiniz.

İlaçlama Alanları

Apartman İlaçlama
Bahçe İlaçlama
Bina İlaçlama
Ev İlaçlama
Fabrika İlaçlama
Hastane İlaçlama
İş Yeri İlaçlama
Okul İlaçlama
Site İlaçlama
Villa İlaçlama
Araç İlaçlama
İmalathane İlaçlama
Ofis İlaçlama
Restoran İlaçlama

Referanslarımız

Ücretsiz Teklif Al
Adınız *
Soyadınız *
Mail Adresiniz (varsa)
Telefon Numaranız *
Bulunduğunuz Şehir *
Probleminizi birkaç cümle ile tanımlayabilir misiniz?